Žaliųjų atliekų išvežimas

Žaliųjų atliekų išvežimas Vilniuje (+50km aplink)
+37060724811

1 m3 eksporto kaina priklauso nuo šių sąlygų:

  • Transporto atstumas.
  • Krovinių tūras.
  • Konteinerių nuomos laikotarpis.
  • Kiti mokėjimai.

KAIP ORGANIZUOJAMAS LAPŲ EKSPORTAS

Lapų perdirbimas yra kelių etapų procesas, o pagrindinis vaidmuo skiriamas logistikai. Todėl bendradarbiavimas prasideda nuo skambučio šiukšlių išvežimo operatoriui arba paraiškos išsiuntimo paštu. Po to klientui užduodame paaiškinančius klausimus:

Kiek žalumynų planuojama eksportuoti.
Pageidaujamas įrangos tipas.
Lapų konteinerių skaičius ir tūris.
Patogus privažiavimas.
Įkrovimo būdas.

LAPŲ APDOROJIMAS

Lapų išvežimas į sąvartynus taip pat ne pati geriausia mintis: irdami jie išskiria metaną, kuris, patekęs į atmosferą, 20 kartų viršija neigiamus anglies dvideginio rodiklius. Optimaliausias šalinimo būdas – lapų eksportas perdirbimui. Kraikas paverčiamas kuru arba vazonų mišiniu gėlėms ir sodinukams.

Veiksmingiausias perdirbimas yra lapų pavertimas mulčiu. Metodas susideda iš mikroelementų pridėjimo ir augalų masės apdorojimo specialiomis medžiagomis, kurios skatina bifidobakterijų dauginimąsi.

Presuotos granulės židiniams ir krosnims gaminamos maišant ir spaudžiant lapus su smulkiomis pjuvenomis. Norint sujungti medį su nudžiūvusia lapija, į mišinį pridedama lignino.

Lapų pašalinimas perdirbimui sumažina sąvartynų apkrovą – lapai neužima vietos sąvartyno korpuse, nesukelia kenksmingų emisijų ir gaisrų.

Call Now Button